Bez kategorii

Religia

PRZEDSZKOLE Religia  Dnia: 16.04.2021 Kochane Przedszkolaki,  Szanowni Rodzice i Opiekunowie !             Podczas nauki na odległość proszę pomóc dzieciom w zapoznawaniu się z poleceniami i wykonywaniu zadań. Proszę o współpracę, choć zdaję sobie sprawę z napotykanych przez Państwo trudności. – Dziękuję – Dorota Galik Pomódl się przed świętym obrazkiem lub krzyżykiem w swoim domu: zrób znak krzyża: W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen W ostatnią niedzielę była Niedziela Miłosierdzia. Ona jest po to byśmy pamiętali, że Pan Bóg jest miłosierny, to znaczy, że Pan Bóg kocha wszystkich…

CZYTAJ WIĘCEJ
Bez kategorii

Rewalidacje Pani Moniki

Dzień dobry Dzieci i Rodzice. Posłuchajcie piosenki „Znam kolory” Posłuchajcie piosenki „O figurach” Drogi Rodzicu, proszę narysuj figury geometryczne dla dziecka. Można zaznaczyć kolory np. czerwony kwadrat, niebieskie koło, zielony trójkąt. Teraz zadaniem dziecka jest pokolorowanie pozostałych figur według wzoru. Proszę pomóc dziecku w wykonaniu tego zadania. Rysujemy na materiale sypkim. Rodzicu proszę wsyp do płaskiego naczynia materiał sypki. Może to być np. mąka krupczatka, bułka tarta, kasza manna. Teraz kochane dzieci możecie malować paluszkiem lub patyczkiem dowolne kształty wg własnego pomysłu. Dobrej zabawy!

CZYTAJ WIĘCEJ
Bez kategorii

Zagadki

Kochane dzieci, drodzy rodzice! Dziś dowiemy się, co jedzą wiejskie zwierzęta. Obejrzyjcie film Co jedzą wiejskie zwierzęta? – Zwierzęta dla dzieci – Odgłosy zwierząt – Farma – YouTube Popatrzcie na obrazek i wybierzcie przysmak każdego zwierzątka. A którego zwierzątka nie było na filmie A może zrobicie ulubione zwierzątko  z talerza papierowego lub z wyciętego kółka?  Oto kilka pomysłów:

CZYTAJ WIĘCEJ
Bez kategorii

Religia

Kochane Przedszkolaki,  Szanowni Rodzice i Opiekunowie !             Podczas nauki na odległość proszę pomóc dzieciom w zapoznawaniu się z poleceniami i wykonywaniu zadań. Proszę o współpracę, choć zdaję sobie sprawę z napotykanych przez Państwo trudności. – Dziękuję – Dorota Galik Pomódl się przed świętym obrazkiem lub krzyżykiem w swoim domu: zrób znak krzyża: W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen Pan Jezus zmartwychwstał! Naprawdę zmartwychwstał! Alleluja! Spróbujmy tę prawdę wyśpiewać i pokazać rączkami, i nóżkami. Zaśpiewajcie kilka razy i pokazujcie pięknie. Jak wrócimy do przedszkola to będziemy śpiewać…

CZYTAJ WIĘCEJ
Bez kategorii

Rewalidacja Pani Moniki

Witam Was drogie dzieci i rodzice.  Dziś proponuję zabawę z fajną masą sensoryczną – kaszoliną. Do jej przygotowania potrzebujemy: 400 gram kaszy manny 150 ml ciepłej wody Film instruktażowy przygotowania: Drodzy Rodzice pozwólcie dziecku się pobrudzić   Teraz gdy już Twoja masa jest gotowa możesz się bawić: rób kulki, wałeczki, wycinaj kształty foremkami. W ramach relaksu zapraszam na „Kacze przygody”. Bawcie się dobrze!

CZYTAJ WIĘCEJ
Skip to content