KRONIKA

„Pobrykajmy i pobiesiadujmy razem”

Dwa kolejne spotkania, 20 maja i 10 czerwca, odbyły się w PP nr7 i nazwane były: „Pobrykajmy razem” i „Pobiesiadujmy razem”. Prowadziły je z niezwykłym ciepłem i profesjonalizmem panie: Renia Sarnicka i Małgosia Cyga. Były to zabawy muzyczno – ruchowe z różnymi przyborami: chustą animacyjną, piórkami, balonikami itp. I właśnie tam, na terenie innego przedszkola można było zauważyć efekty naszej innowacji: dzieci w sposób naturalny, spontanicznie podjęły współpracę i komunikację.

Podczas wspólnych zajęć przedszkolaki z PP nr 7 same oprowadzały nasze przedszkolaczki po krętych korytarzach, pokazywały sale, zabawki, gazetki itp. Podczas biesiadowania nakładały sobie nawzajem owoce, ciasteczka, nalewały herbatkę. A nasze przedszkolaczki ufnie pozwalały się sobą opiekować! Ale najcudowniejsze było wspólne brykanie na placu zabaw!

Dzieci z PS nr 9 dzięki obecności i towarzyszeniu kolegów z „Siódemki” z radością i bez większych oporów odnalazły się w dużej grupie bawiących się przedszkolaków! Ich koledzy i koleżanki były dumne, że goście przyszli właśnie do nich, czuli się jak prawdziwi gospodarze obiektu: ciepli, gościnni, serdeczni, troskliwi.. I wyróżnieni! – pozostałe dzieci, jakby nieco zazdrosne również starały się być pomocne, były bardzo życzliwe i miłe. To był piękny, radosny, dobry czas!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES