Dzień Dziecka
Dnia 1 czerwca w naszym ośrodku odbył się Dzień Dziecka pod hasłem „Dzień barw i uśmiechów”. Na dzieci czekało wiele atrakcji, które dostarczyły im dużo radości. Dzieci mogły bawić się bańkami mydlanymi, skorzystać z malowania twarzy, własnoręcznie wykonać kolorowe bransoletki, uczestniczyć w plenerze malarskim oraz podziwiać pokaz skręcania balonów połączony z możliwością otrzymania fantazyjnych balonowych figurek. Wydarzenie przebiegło w radosnej i przyjaznej atmosferze, a na twarzach dzieci przez cały dzień gościł uśmiech.
CZYTAJ WIĘCEJ