Świat widziany obiektywem
Pan Łukasz wraz z panią Anią przeprowadzili w grupie wychowawczej „Górale” zajęcia fotograficzne pod nazwą „Świat widziany obiektywem”.
Wychowankowie mieli do dyspozycji profesjonalny sprzęt fotograficzny, którym wykonywali zdjęcia. Po krótkiej prezentacji sprzętu oraz omówieniu zasad działania aparatu uczestnicy zajęć wyruszyli na poszukiwanie obiektów do fotografowania.
Sami decydowali o miejscu, kadrze i temacie swoich fotografii. Ciężki sprzęt nie ułatwiał zadania, jednak po krótkim instruktażu każdy potrafił już prawidłowo i wygodnie trzymać aparat. W efekcie powstało wiele ciekawych i oryginalnych autorskich kadrów.
Zapraszamy do oglądania efektów pracy młodych fotografów!













