Zajęciach czytelnicze „Opowieść o tym, co dzieje moc”
Wychowankowie grup wychowawczych Krakowiacy i Górale uczestniczyli w zajęciach czytelniczych pn. „Opowieść o tym co dzieje moc”, które poprowadziła pani Angelika ( Rzecznik Praw Wychowanka) wraz z paniami Joanną i Jolą.
Podczas zajęć wychowankowie wysłuchali literatury poruszającej temat emocji, tego że każdy może być superbohaterem oraz o tym jak ważne są uczucia w życiu codziennym.
Zajęcia były ciekawe i wszyscy wychowankowie chętnie i aktywnie w nich uczestniczyli. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się również, że każda emocja ma swój kolor:
spokój zielony,
radość żółty,
smutek niebieski,
złość czerwony,
strach czarny









