Apel SU podsumowujący II półrocze roku szkolnego 2025/2026
Apel podsumowujący II półrocze roku szkolnego 2025/2026 był doskonałą okazją do wyróżnienia uczniów, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i postawą przyczyniają się do budowania naszej szkolnej społeczności. Nagrodziliśmy uczniów za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję, dobre maniery oraz aktywny udział w licznych konkursach, które w tym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każde z tych osiągnięć zasługuje na uznanie i jest powodem do dumy. Spotkanie, jak zawsze, uatrakcyjnił swoją obecnością przyjaciel naszego ośrodka – Pan Jacek Pierzyński, który wręczył nagrody najlepszym czytelnikom. Serdecznie dziękujemy za jego nieustanne wsparcie i życzliwość. Na koniec nie zabrakło tematu bezpieczeństwa podczas wakacji
Czytaj więcej