W poniedziałek, 23 czerwca podczas apelu Samorządu Uczniowskiego odbyła się inauguracja Tygodnia dla Bezpieczeństwa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej zaplanowano szereg zajęć podsumowujących całoroczne inicjatywy nauczycieli obejmujące wnioski z programów profilaktyczno-wychowawczych, propagujące zdrowie, zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu oraz profilaktyki uzależnień. Poniżej zamieszczono materiały edukacyjne opracowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z NASK oraz innymi instytucjami, zachęcamy do zapoznania się z nimi.
Czytaj więcej