2024/2025

Piknik – Zdrowe II Śniadanie

🌞 Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, zorganizowaliśmy dziś szkolny piknik 🧺 pod hasłem „Dzień Zdrowego II Śniadania” 🍳🥞🧇 W wydarzeniu wzięły udział wszystkie klasy: szkoły podstawowej 📚, branżowej 🛠, szkoły przysposabiającej do pracy 👩‍🏫 oraz klasy 4–8 ZET 👥. Spotkaliśmy się na skwerze przed budynkiem szkoły 🏫, gdzie czekały już kolorowe koce i dobra muzyka 🎶. Podczas pikniku realizowaliśmy również zadania w ramach Tygodnia dla Bezpieczeństwa w naszej szkole nawiązując do profilaktyki uzależnień oraz dbania o zdrowie .

Czytaj więcej