Apel SU podsumowujący II półrocze roku szkolnego 2024/2025
Nieuchronnie zbliża się koniec roku szkolnego 2024/2025. To idealny czas na refleksje i podsumowania… a działo się naprawdę dużo! Miniony rok obfitował w: konkursy, olimpiady, zawody sportowe, przeglądy artystyczne. W poniedziałek, 23 czerwca, na terenie miasteczka ruchu drogowego, odbył się wyjątkowy apel Samorządu Uczniowskiego, który podsumował II półrocze nauki. Lista nagrodzonych była niezwykle długa – aż serce rośnie, gdy widzimy tylu uczniów odnoszących sukcesy w różnych dziedzinach! Gratulujemy wszystkim zwycięzcom – plastycznym, przedmiotowym i sportowym!
Czytaj więcej